Par mums

SIA Refonda pamatdarbības veids ir melno un krāsaino metāllūžņu iepirkšana, pārstrāde un pārdošana. Mūsu kompānijas mērķis ir ne tikai plaša pakalpojumu klāsta piedāvāšana iedzīvotājiem, uzņēmumiem un valsts struktūrām otreizējo izejvielu utilizācijas jomā, bet arī daudzpusīga darbība apkārtējās vides un zemes dzīļu saglabāšanā.

Kompānijas metāllūžņu pieņemšanas laukums atrodas Rīgā: Ledurgas iela (krustojums ar Tvaika ielu, “Jaunmilgravja ostas” teritorijā).

Laukumi ir aprīkoti ar elektronislajiem autosvariem un iekraušanas – izkraušanas tehniku. Ir konteineru parks, ar iespējamu metāllūžņu iekraušanu un izvešanu. Metāllūžņu glabāšanai un atkraušanai tiek izmantota teritorija, kas pieguļ piestātnei. Pieļaujamā piestātnes iegrime sastāda aptuveni 10 m., kas ļauj atkraut kuģus ar kravas ietilpību līdz 20000 tn.

Tāpat, SIA Refonda, nodarbojas ar dzelzsbetona un ķieģeļu ēku demontāžu, iekārtu demontāžu un piedāvā specializētus transporta pakalpojumus. Mūsu firmā ir elastīga finansu politika attiecībā pret saviem klientiem, fokusējoties uz pēc iespējas augstākas cenas piedāvāšanu un īsāko apmaksas termiņu nodrošināšanu, kas arī ļauj paplašināt klientu loku, kas sadarbojas ar SIA Refonda.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com