BLRT Grupp biedrs

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2013 JoomlaWorks Ltd.

Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes:

Metāllūžņu kategorijas un cena?

SIA „Refonda” metāllūžņu kategorijas un cenas var apskatīt šeit: „Cenas” vai jautāt zvanot uz mūsu informācijas tālruni  20257074 – būsim priecīgi atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Vai var nodot vairāku kategoriju metālu vienlaicīgi? Kā tiek vērtēts jaukts metāls?

Jā, ir iespējams nodot dažādu kategoriju metālu ar vienu kravu. Kravai ir jābūt iekrautai tā, lai varētu veikt metāla izkraušanu pa vienai kategorijai un veikt atlikušās kravas svēršanu atsevišķi. Ja materiāls nav šķirots, meistars pieņemšanas laukumā sadala svaru procentuāli starp kategorijām, novērtējot to vizuāli

Kur atrodas tuvākais SIA Refonda pieņemšanas punkts?

SIA Refonda pieņemšanas laukums atrodas Rīgā, Ledurgas (krustojums ar Tvaika ielu, SIA "Jaunmilgravja Osta" teritorijā) .

Metāllūžņu pieņemšanas laukuma Rīgā darba laiks?

Metāllūžņu pieņemšanas laukuma Rīgā darba laiks ir darba dienās no 9:00 līdz 17:00.

Vai SIA Refonda veic metāllūžņu izvešanu no klienta teritorijas ? Kādas ir transporta pakalpojumu izmaksas?

Mēs piedāvājam metāllūžņu izvešanu ar konteineriem Sīkāku informācija var saņemt zvanot uz tālruni: 25444422

Kā notiek apmaksa par nodotajiem metāllūžņiem ?

Apmaksa tiek veikta uz norēķinu kontu bankā. Privātpersonām – metāllūžņu nodošanas dienā (atsevišķos gadījumos – nākošajā darba dienā), juridiskām personām saskaņā ar apmaksas termiņu, kas norādīts korekti noformētā rēķinā par metāllūžņiem.

Kādi dokumenti nepieciešami , lai noformētu juridiskas personas metāllūžņu nodošanu?

Lai veiktu samaksu par no juridiskas personas saņemtiem metāllūžņiem, sakaņā ar LR likumdošanu, juridiska persona piestāda rēķinu SIA Refonda, pamatojoties uz abpusēji parakstītu metāllūžņu pieņemšanas – nodošanas aktu, un nosūta to mums apmaksai.

Kādi dokumenti nepieciešami , lai noformētu fiziskas personas metāllūžņu nodošanu?

Metāllužņi tiek pieņemti ja tie ir atvesti ar autotransportu.  Fiziskām personām līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam - pasei vai autovadītāja apliecībai. Ka arī jāpaziņo Bankas rekvīzīti. No 01.01.2012 no metāllūžņu pārdošanas ienākumiem tiek ieturēts iedzīvotāju ienākuma nodoklis un pārskaitīts valsts budžetā 10% apmērā

Kad nepieciešama pilnvara?

Pilnvara nepieciešama tad, kad Jūs nododat metalu, taču naudu jāsaņem citam cilvēkam, šajā gadījumā cilvēkam, uz kura vārda tiek noformēts akts ir jāuzraksta rakstiska pilnvara.

Cik maksā objektu demontāžas darbi?

Demontāžās darbu vērtība ir atkarīga no objekta sarežģītības pakāpes, tādēļ, lai saņemtu cenu piedāvājumu, lūdzam Jūs sazināties ar Jūsu reģiona SIA Refonda menedžeri.

Kā darbojas bonusu cenu sistēma?

Cenu bonuss ir atkarīgs no materiāla kvalitātes un daudzuma, lai saņemtu cenas piedāvājumu, lūdzam Jūs sazināties ar Jūsu reģiona SIA Refonda menedžeri.

Vai SIA Refonda pieņem ledusskapjus?

Nē, mēs nepieņemam ledusskapjus.

Vai SIA Refonda pieņem tukšus gāzes balonus?

Jā, mēs pieņemam tukšus gāzes balonus ar demontētiem ventīļiem (jābūt atvērtam caurumam)