BLRT Grupp biedrs

Uzmānību!

Ar prieku informējām par SIA “REFONDA” JAUNĀ metāllūžņu pieņemšanas laukuma atklāšanu Daugavpilī, pēc adreses: A. Pumpura iela 105D.

SIA “REFONDA”, kura veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū no 2011. gada, ir daļa no lielākājam koncernam Igaunijā “BLRT GRUPP” kopā ar 52 meitas kompānijām Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Krievijā un Ukrainā, kuras nodarbojas ar sarežģītu tērauda konstrukciju ražošanu, ar metālu apstrādi un pārdošanu, gāzes ražošanu un pārdošanu, metāllūžņu pārstrādi, kā arī loģistikas un ostas pakalpojumiem.

SIA “REFONDA” Latvijas filiāle nodarbojas ar melno un krāsaino metāllūžņu iepirkšanu, pārstrādi un pārdošanu. Jaunajā laukumā Daugavpilī mēs piedāvājam saviem klientiem un partneriem augstās cenas, kvalitātīvu servisu un īpaši ātru apmaksu! Laukums Daugavpilī, tapat kā Rīgas laukums, ir aprīkots ar sertificētiem elektroniskājiem autosvariem un iekraušanas – izkraušanas tehniku.

Mūsu laukumā mēs gaidām gan juridiskās personas (uzņēmumi, ražotnes, demontāža kompānijas), kurām sagatavosim īpaši lojālus sadarbības nosacījumus, gan arī fiziskās personas, kurām mēs piedāvāsim augstās cenas un individuālu servisu.

Lai saņemtu papildus informāciju par cenām un citiem jautājumiem, zvaniet pa tālruni: 26100799. Metāllūžņu pieņemšanas laukums ir atvērts darba dienās no 9:00 līdz 17:00!

Laipni gaidīti!